מהן עלויות הכתיבה לדפי אינטרנט או כתבות מגזין למשל?

טבלאות מחירים ועלויות ניתן לקבל מנציגי השירות שלנו. צרו קשר ונשמח להעביר לכם מידע ולתת לכם שירות.

במה שונה כתיבת דף אתר לכתיבת מאמר SEO ?

השוני טמון במהות הדף, בין אם מדובר בכתבת מגזין או במאמר SEO. כל מאמר וכל דף מידע נכתבים בלשון אחרת, בשפה שונה, בעגה מקצועית ובהתאמת כל החומרים, המידע והמונחים השונים משולבים בו בצורה אופטימאלית ומקצועית.

באילו נושאי כתיבה מתמחה החברה?

הכותבים שלנו מתמחים בכתיבה של עמודי תוכן, מאמרי מידע, מאמרי SEO, דפי מגזין, דפי שאלות ותשובות, מדריכים ועוד, בכל הנושאים הקיימים. כל פרויקט מותאם לאיש תוכן המומחה לנושא.

מדוע כדאי לי להזמין תכנים שונים מ – MONSTERSEO?

הסיבה העיקרית היא איכות התכנים. ניתן להזמין תכנים מכל אתר או חברה שתבחרו אך רובן ככולן יעניקו לכם שירות שאינו מקצועי וללא אחריות. אנו בחברת MONSTERSEO מתחייבים לתכנים ברמה הגבוהה ביותר, באחריות מלאה ובשירות מלא – עד לשביעות רצון הלקוח.

האם אפשר לחזק מותג קיים?

בוודאי. ניתן, כדאי ומומלץ מאד לפתח מותג קיים ולחזק אותו בצורה מקצועית ונכונה. צוות המומחים של MONSTERSEO ישמח לבצע עבורך אנליזה של המותג הקיים ולהעניק לך דו"ח המלצות חינם לפעולות עתידיות שמומלץ לבצע על מנת לחזק את המותג ולהובילו להצלחה.

מהם האמצעים בעזרתם בונים את המיתוג?

האמצעים הם: פיתוח אתר (לרבות עיצוב אתר, סלוגן ולוגו), קידום ברשתות החברתיות, קידום אורגני וקידום ממומן, הטמעת מיתוג באמצעות חשיפה מקסימלית בכל אמצעי המדיה והתקשורת וכן בניית פירמידות לינקים בכל הדרגות. כל אלו מורכבים אל תוך קמפיינים מובנים ומותאמים בצורה אינדיבידואלית אל העסק שלך.

מהי חשיבותו של מותג באינטרנט?

כאשר אנחנו מדברים על מותג ברשת אנו מתכוונים לשם של בית עסק ההולך לפניו כמוביל על פני אלפי בתי עסק מתחרים אחרים. חשיבות המותג עצומה, היא המפתח הראשי לשיפור תנועת גולשים או במילים אחרות לשדרוג ההכנסות הרווחיות של העסק. ללא מותג מבוסס קשה מאד להתניע תהליך הצלחה.

מדוע כדאי לי לבחור בחברת MONSTERSEO לבניית מותג העסק שלי ברשת?

בניית מותג הוא שירות מוביל של חברת MONSTERSEO . ניסיון של שנים מוכיח כי שילוב בין אמצעי מדיה שונים, הפקת קמפיינים בעלי מרכיבים יצירתיים יחד עם נחישות, התמדה וידע מקצועי מובילים להצלחה. אם גם אתם רוצים להפוך את השם שלכם למותג מצליח עם אופק כלכלי חדש, אנחנו כאן בשבילכם. בואו לבנות או לחזק מותג עם צוות המומחים של MONSTERSEO.

מהן עלויות בניית אתר בית לעסק?

העלויות משתנות מאד בין אתר לאתר. על מנת לקבל הצעת מחיר יש להכניס את כל הפרמטרים השונים לחשבון, למשל: גודל האתר, מספר הדפים הפעילים, עם או בלי מערכת סליקה, כמות הגלריות או הווידאו המותקנים באתר, מספר התמונות, סוג מערכת הניהול, הממשקים הפעילים ועוד.

האם יש קשר בין אופן בניית האתר ליכולת הקידום שלו?

בוודאי, כאשר האתר בנוי נכון, מעוצב בצורה טובה, מתוכנת במקצועיות, בעל תכנים ברמה גבוהה ביותר עם כל הדיוקים החשובים תוך שמירה על חשיבות הפרטים הקטנים היכולת להביא אותו לדירוג גבוה במנועי החיפוש גדולה יותר. במשפט אחד: בניית אתר נכונה = דירוג גבוה = תנועת גולשים אדירה.

כיצד אוכל לדעת שהתוצאה תהיה לשביעות רצוני?

ב MONSTERSEO אין לקוחות לא מרוצים, אנו עומדים לרשות הלקוח לאורך התהליך כולו וללא הגבלת זמן עד לתוצאה אופטימאלית.

מי מעצב את האתר? ומי מתכנת אותו?

אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. בצוות MONSTERSEO מפתחי קוד, מתכנתים ומעצבים. כולם עומדים לרשות לקוחותינו בכל עת על מנת לבנות את האתר האופטימאלי ולהגיע לתוצאה מצוינת שתעזור בעתיד להוביל את העסק להצלחה מקסימלית.

מהי מערכת הניהול המותקנת באתרים של MONSTERSEO?

מערכת ניהול ידידותית מאד אך גם חכמה ועדכנית. המערכת מאפשרת לכם לערוך שינויים במבנה האתר, להחליף תמונות או טקסטים לפי הצורך וכמובן להתאים עמודים נוספים או לשנות קיימים. חשוב לציין כי לקוח של MONSTERSEO זוכה לשירות לקוחות חינם לכל החיים כך שתמיד נוכל לעזור בהתאמות שונות באתר גם לאחר שלוש או חמש שנים מסיום הבניה.

איזה אתר מומלץ לבנות?

אנו ממליצים על אתרי אינטרנט בפלטפורמת WORDPRESS, זוהי בעצם חברה בינלאומית המספקת תשתיות לאתרים מכל רחבי העולם, הקוד בו בנוי האתר בפלטפורמה זו מאפשר לנו לבצע עבודות קידום רחבות מאד בצורה אופטימאלית.

מדוע כדאי לי לבחור בחברת MONSTERSEO לבנות את האתר שלי?

מסיבה אחת פשוטה, צוות המומחים של MONSTERSEO בונים את האתר שלך עם פלטפורמה ייחודית המשפרת באופן משמעותי את יכולת הקידום שלו. אפשר לבנות אתר ואפשר לבנות אתר מקצועי, בעל דירוג קידום גבוה עם ממשק ניהול ידידותי ועיצוב מושלם.

האם לאחר פרק זמן ללא קידום דירוג המיקום של העסק יורד באופן משמעותי?

בתוך חודש ימים מרגע הפסקת הקידום המקצועי תתחילו לחוש בירידה בדירוג ובנזק משמעותי לתנועת הגולשים ולכמות ההקלקות באתר. את הנזק ניתן לתקן רק על ידי המשך קידום מקצועי בלבד.

כיצד אוכל לעקוב אחר עבודת הקידום המתבצעת באתר שלי?

בכל חודש תקבל אל כתובת המייל שלך דו"חות אנליסטים ובהם פירוט מקיף של כל הפעולות שנעשו במהלך 30 הימים האחרונים. הדו"חות כוללים: תנועת גולשים, כניסות לאתר, קליקים, חשיפות ברשתות חברתיות, לינקים בדירוגים שונים ועוד.

מי יוצר את הקמפיינים?

צוות MONSTERSEO מורכב ממומחי SEO ורשתות חברתיות בעלי ניסיון של שנים בהפקת קמפיינים מותאמים לחברות ועסקים. יחד עם האנליסטים שבצוות, כותבי התוכן ומנהלי הפרויקטים יוצרים עבורכם קמפיין שמוביל היישר להצלחה.

מה הדרך הטובה ביותר לקדם את העסק?

הדרך הטובה ביותר לקדם את העסק שלך ולהוביל אותו לחוד החנית של ההצלחה הוא לתת לידיים מקצועיות לעשות עבורך את העבודה. באמצעות הפקת קמפיינים מותאמים אינדיבידואלית המשלבים אמצעי מדיה שונים ניתן להגיע לתוצאות מדהימות שידהימו גם אותך. קידום זה MONSTERSEO, קבלו 30 ימי ניסיון חינם.

האם קידום אורגני בלבד ישיג תוצאות טובות מספיק?

במידה ותשקיעו בקידום אורגני לטווח הרחוק תוכלו להשיג תוצאות טובות. אך במידה ואתם לא רוצים להמתין חודשים ארוכים לתוצאות אלא מבקשים להביא לתנועה מידית של גולשים באתר העסק ולקידום מותג העסק שלכם בהקדם הרי שקידום אורגני אינו מספיק, חייב לשלב עמו אמצעי קידום נוספים.

לאורך כמה זמן צריך להשקיע בקידום?

קידום הוא עניין דינמי מאד, ככל שתשקיעו בו משאבים רבים יותר כך תקבלו תוצאות טובות יותר ותוכלו להגדיל את סך תנועת הגולשים ואת הרווח של העסק שלכם. במקביל לכך ברגע שתחדלו מפעולות קידום סדורות הרי שדירוג המיקום שלכם ירד באופן משמעותי, מה שיביא להחלשה בתנועת הגולשים ולפגיעה בעסק.

מדוע חשוב כל כך להופיע בעמוד הראשון של גוגל?

גוגל כיום הוא מנוע החיפוש הגדול בעולם. ובעצם, אם אין לכם כל אזכור בגוגל הסיכוי שהעסק שלכם יצליח קטן מאד. או במילים אחרות, רוצים להצליח ובגדול? עליכם להתמקם בעמודים הראשונים של גוגל בכל מחיר.

אילו אמצעי קידום עומדים לרשותנו?

כל אמצעי הקידום במדיות השונות וגם כאלו שאנו מתאימים במיוחד עבורכם. אנו דוגלים בהפקת קמפיינים משולבים המורכבים מקידום אורגני וממומן יחד. אנו פועלים בכמה מישורים ויוצרים פלטפורמה חדשה וייחודית לכל פרויקט ולכל בית עסק. את התוצאות רואים מיד, בתוך חודש בלבד מתחילה תנועה קבועה של עשרות אלפי גולשים אל האתר.

מדוע כדאי לי לבחור בחברת MONSTERSEO לקדם את העסק שלי?

ניסיון, מקצועיות ושירות. אלו שלושת הסיבות לבחור דווקא בנו. אנו מתחייבים לתוצאות הטובות ביותר בטווח זמן ריאלי. יותר מהכל נרצה להוביל את העסק שלכם להצלחה, כי הצלחה שלכם היא ללא ספק הצלחה שלנו.

SEO מה זה ?

קידום Search Engine Optimization) SEO) הוא למעשה אופטימיזציה של מנוע חיפוש. מה הכוונה? מרכיבים רשימת מילות מפתח ובעזרת מאמרי תוכן ומידע המוטמעים באתר הבית וביעדים נוספים מצליחים להביא למיקום כתובת העסק בדירוג גבוה במנועי החיפוש.

מהו קידום?